logo1

 

zdraví není všechno,
ale bez něj je všechno nic

pampelisky

Zkušená praktická lékařka, kandidát lékařských věd, Olga Ivanovna Jelisejevová, už řadu let uzdravuje tisíce svých pacientů. Vzděláním oftalmoložka, v průběhu své 35leté lékařské praxe vedla výzkum nových a netradičních způsobů léčení. Posledních deset let se zabývá diagnostickou metodou vegetativně-rezonančního testování (VRT), a několik jejích knih bylo věnováno prezentaci výsledků z těchto výzkumů. V současné době vede lékařské Centrum pro detoxikaci v Moskvě. Jak ukazuje léčebná praxe O. I. Jelisejevové, mnohá vážná onemocnění, včetně onkologických, mají parazitární příčinu.

Číst dál...

Zelený čaj je původní přírodní potravina, účinná v boji proti určitým onemocněním a pomáhá předcházet zdravotním obtížím jako jsou oslabení imunitního systému, zánětům dutiny ústní a břišní, srdečním chorobám a vysokému krevnímu tlaku, snižuje hladinu cholesterolu i cukru, příznivě působí na pleť a kožní onemocnění. Zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů a kolikám.

Číst dál...

Převzatý článek MUDr. Tomáše Lebenharta.

Číst dál...

Možností, jak se zbavit premenstruačního syndromu, je hned několik. Homeopatie pomáhá pomocí konstitučního léku.

Číst dál...

Pružnost pokožky závisí na míře tvorby vláknité struktury v bazální pojivové tkáni kůže. Tendence k degenerativním procesům (a tou je mimo jiné i celulitida) souvisí s nadměrným posunem biochemismu směrem k mineralizačním procesům a procesům hromadění látek a toxinů do pojivové tkáně.

Číst dál...

hodinyAktivita jednotlivých orgánů a drah v průběhu dne.

Číst dál...

brizaNejčastější pyly rostlin z našeho okolí.

Číst dál...

Oleje můžeme používat jako první pomoc a neměly by proto chybět v lékárničce.

Číst dál...

Koloidní stříbro můžeme účinně využívat nejen jako dezinfekci vody ve studnách nebo jako antibiotikum, ale dá se prakticky a účinně využít i v domácnosti. V případě zájmu o koloidní stříbro nás kontaktujte (kalendula @ cbam.cz).

Číst dál...