logo1

 

zdraví není všechno,
ale bez něj je všechno nic

pampelisky

autopatická lahvičkaAutopatie je metoda celostního léčení vyrůstající na stejných myšlenkách jako klasická homeopatie. Ovšem v homeopatii je použit princip „podobnosti”, v autopatii je to princip stejného. Její použití je možné bez rozdílu věku (i v období gravidity), dokonce se dá použít i ve veterinární praxi. Jejím používáním je klient veden postupně k úplnému uzdravení. Je účinná účinná metoda nejenom u akutních onemocněních, ale i u chronických chorob – alergie, ekzémy, astma,kandidosa, žilní, trávicí ale i neurologické potíže,autoimunitní onemocnění, rakovinové a předrakovinové stavy, deprese...

Vede ke zvýšení vitality, zlepšení životního pocitu, zvyšuje schopnost soustředění a výkon.

Autopatii je možné kombinovat s jakoukoliv jinou léčbou (alopatie, TCM…), je časově nenáročná a působí již od prvního podání.Ovšem vzniká-li nějaké onemocnění nějakou dobu a často i bývá nějakou dobu přiživováno a hýčkáno, pak je potřeba myslet na to, že i léčba bude nějakou dobu trvat a bude postupná. To znamená, že dílčí uzdravovací signály budou zřejmé již po prvním podání, ale úplného uzdravení bude dosaženo postupně.

Už ze svého principu je autopatie zcela přirozená, bez vedlejších účinků.

O co se vlastně jedná? Autopatie znamená použití homeopatickým způsobem upravené (speciálním způsobem naředěné čistou vodou) vlastní tělesné informace (slina nebo dech) osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Homeopatická informace o nás samých, včetně našich neduhů, rozproudí opět naši původní vitální sílu a sebeléčivou schopnost našeho těla. Na rozdíl od homeopatie nehledáme lék podobný, ale u sebe máme přímo lék šitý na míru jen dané konkrétní osobě, která je každá originálem.

Každý jsme originál a každý originál má nezměrnou cenu i v poškozeném stavu a jako k originálu bychom k sobě měli všichni přistupovat.